Skocz do zawartości

Czy to ma sens? Akwarium we wnęce, za kanapą


TomekT

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj, ja się pogubiłam. Ale w życiu bym nie zrobiła za kanapą, bo dostaniesz kręczu szyi. O serwis nie wspomnę i zalewaniu kanapy.  Mówisz ze to pokój gościnny, jak często masz gości? Wywaliłabym kanapę i kupiła materac dmuchany. Ile korzystasz z tej kanapy?

 

Doczytałam, wywal fotel:D po co Ci fotel? Masz kanapę. 

 

W dniu 2.02.2024 o 10:56, Vrzechu napisał(a):

@TomekT zdecydowanie popieram to co napisał @Pikczer zestaw wypoczynkowy do sprzedania :P Wstawić akwarium takie jak ma być i do tego dopasować odpowiednie meble :D Musisz tylko zaproponować Żonie coś atrakcyjnego w zamian - może np. będzie to wymarzona sofa albo fotel ale w rozmiarze które będzie pasować do Twojego projektu :P 

Iście po męsku, ona nie ma wymarzonej, bo ma obecną i dobrze jej służy:D A na nową trzeba będzie wydać pieniądze. Szła bym w romantyczna kolację, kwiaty, ew zgoda na jej chciejstwo, ALE NIE NA WYMARZONA SOFE :D cos z biżu? Perfumy?

Edytowane przez Ensa
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2024 o 11:12, TomekT napisał(a):

@Vrzechu Też prawda, ale obawiam się trochę, że zbyt szeroko zakrojone plany zniweczą te piękne słowa,..

3.jpg

W mojej opinii masz źle rozplanowany ten pokój - warto by zasięgnąć opinii na jakims forum wnętrz. 

Mój pomysł, to we wnękę dać stół jadalniany, w miejsce stołu sofe z fotelami (a docelowo narożnik), akwarium na ścianie gdzie obecnie jest telewizor, a telewizor powiesić nad akwarium. Mógłbyś wtedy zastosować nieco niższe szafki pod akwarium 40-50cm wysokości, przy wysokim akwarium byłby ułatwiony dostęp do dna, łatwiej byłoby umieścić w nim ciężkie kamienie etc. No i ile zyskałbyś na długości hehhehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ensa Dzięki. 🙂 obecne meble musiały by raczej pozostać, bo są funkcjonalne i często używane, dlatego kombinuję jak koń pod górę.

@Nath_147 Dokładnie na ten sam pomysł wpadłem, wtedy zbiornik mógłby mieć ze 2,5 m, ale gdzieś trzeba upchnąć jeszcze komodę i dwie szafy. 😉 Z drugiej strony, ta wnęka aż się prosi o akwarium. 😁

Dzięki za wszystkie rady, przemyślę na spokojnie. 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że walczysz nadal :) Wywal kanapę, szkoda czasu 😜

Widać, że większość osób poza Malawi ma druga pasję - projektowanie wnętrz. Kto by pomyślał :)

Będę musiał wziąć to pod uwagę jak będę robił remont łazienki. Na pewno znajdą się pomysły żeby akwarium było w środku. Mimo iż mam tam kibelek, zlew, prysznic, pralkę i szafkę i koniec, zero miejsca. To widząc po kreatywności rzeszy umysłów na pewno wiele osób znajdzie tam jeszcze miejsce na dwumetrowe akwarium. 

Muszę to swojej Drugiej Połówce przekazać. Świetne projekty łazienki i może kuchni ale warunek: w każdym pomieszczeniu wielkie akwarium z drużyną z Malawi. Inaczej się nie da. 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.