BlackAdder_Pl Opublikowano 25 Listopada 2023 #1 Opublikowano 25 Listopada 2023 Witam Grupowiczów Jestem nowym użytkownikiem forum, także kilka słów o mnie. Przygodę z rybkami zacząłem już dobre 20 lat temu i bardzo mnie cieszy fakt, że mój 14 letni syn także już złapał bakcyla i akwariów w domu ku uciesze małżonki przybywa Aktualnie stworzyła się możliwość techniczna i lokalowa, by z naszego największego dotychczasowego baniaka 300L przeskoczyć na 1300L. Nie mam niestety większego doświadczenia z tak dużymi zbiornikami i nie ukrywam, że liczę na Waszą pomoc i sugestie w przygotowaniach. Przy okazji zakładam temat w kwestii filtracji tak dużego baniaka. Wynikami chętnie się podzielę. Planowany start w styczniu . Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się