Skocz do zawartości

Aquahaus-gaus.de


Ensa

Rekomendowane odpowiedzi

Mikołaj przyszedł wcześniej do grzecznych dziewczynek i dzisiaj odebrałam paczkę. Ale od początku, zakupy w PL od początku szły mi jak po grudzie. Niby było światło w tunelu, ale znowu coś. W końcu zamówiłam ryby w Aquahaus-gaus.de, miałam jechać osobiście, ale plany się zmieniły i przyjechały. Ryby rzucają na kolana, są wielkie, piękne i w doskonalej kondycji. ( w końcu przemogę się do zdjęć i wrzucę)Właściciel NATYCHMIAST odpowiada na maile, nie po tygodniu, 2, albo wcale. Masz pytanie, masz odpowiedź. Kupujesz ryby, za 2 dni masz je w domu. Szok i niedowierzanie. Ale żeby nie było tak miło, to oprócz barbarzyńskiej ceny za przesyłkę, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wysłane ryby. Ryby zamarzną, uduszą się, worek pęknie, trudno. Trochę to przy tych cenach przypomina rosyjską ruletkę, dlatego pewnie dla osób o słabych nerwach jest nie do przejścia;-) Ale jak już ktoś wraca z nart, albo robi sobie wycieczkę  okolice, to z całego serca polecam

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pikczer napisał(a):

Ale mięśniaki fajne :) To Tetrasigma? Coś jeszcze przyjechało czy tylko ten gatunek?

Wymarzony Otopharynx Spots Sani od którego się zaczęło i który totalnie zmienił plany i obsadę:D Gdzieś wyczytałam mądre zdanie, że "wybierz gatunek, który jest najważniejszy i od niego zacznij" tak zrobiłam:D Teraz przyjechało 6 sztuk,  przyszłym tygodniu dojedzie Blue Otter i niestety na tym koniec. Jak zobaczyłam te krówska od razu zmieniła mnie się perspektywa:D i zakończy się na 3 gatunkach, chociaż kusi jeszcze Copadichromis parvus Mozambique

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pikczer napisał(a):

Zazdroszczę tych ryb, piękne są. Może kiedyś uda mi się "okraść" skarbonkę i sobie zaszaleje 😁 Jak przyjadą kolejne to wstawiaj foty :)

Na razie są super, bardzo spokojne, ale Nikoj mówił, że takie są. Ale wygląda, że mam 4 samce🫣 Jasne, że się pochwałę☺️

 

28 minut temu, piotriola napisał(a):

Ładna ryba, nie znam tej odmiany. Musisz poczekać zobaczyć jak będą współżyły w jednym zbiorniku, widzę że masz jeszcze Placidochromisa spore ryby.

Tak, Moka jest i zostanie, konsultowałam z hodowcą, właścicielem w/w firmy i nie ma problemu, tak samo jak z Blue Otter.Kadango i morii,  muszą znaleźć nowy dom. Chyba, że morii 1+2 pomyślę.

IMG_5379.jpeg

IMG_5364.jpeg

IMG_5393.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.