arturro Opublikowano 4 Maja 2023 #1 Opublikowano 4 Maja 2023 Przymierzam się do kupna Fluval aquasky 16W led i ustawienie belki jako jedynego oświetlenie w juwel rio 450. Chcę postawić ją możliwie blisko przodu na wzmocnieniach poprzecznych tak żeby tył pozostał w cieniu. Co o tym sądzicie czy to oświetlenie wystarczy? Nie lubię prześwietlonych baniaków ale zastanawiam się czy słup światła z przodu akwarium sięgnie dna na całej jego długości. Może już ktoś przetestował takie rozwiązanie? Z góry dzięki za podpowiedzi
arturro Opublikowano 8 Maja 2023 Autor #2 Opublikowano 8 Maja 2023 ....a tak wygląda z zamonowaną belką. Bardzo podobają mi się półcienie i całkowicie zaciemnione skrajne przestrzenie, moim podopiecznym chyba jeszcze bardziej. Pozdrawiam forumowiczów 4
egon44 Opublikowano 9 Maja 2023 #3 Opublikowano 9 Maja 2023 Witaj! Jest ładnie Sam kiedyś miałem taki półmrok w zbiorniku , tylko że oparty na oświetleniu z modułów led. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się