Nath_147 Opublikowano 4 Listopada 2022 #11 Opublikowano 4 Listopada 2022 (edytowane) To są takie same lampy jak Aquael Leddy Retrofit Sunny 6500k 18W (tyle ze ponad dwa razy drozsze ;)) . Tam jest najpewniej tasma na 230v, która wymaga prostownika. W oase styleline profile do których mocowane są lampy to takie same jak w zestawach glossy, tylko w Oase nie stanowią one pokrywy a są schowane pod nią. Jeżeli koniecznie chcesz oswietlenie w tubach, to poszukałbym szklanych tub i wykonał samemu takie oswietlenie na paskach led na aluminiowym podkładzie o innej barwie 10k i royal blue/rgb. Edytowane 4 Listopada 2022 przez Nath_147 1
aurban6 Opublikowano 5 Listopada 2022 #12 Opublikowano 5 Listopada 2022 "Inżyniery" strzelcie se z gumy w majtach może ledy się "zapalą„.Ja nie wiem może jestem debilem, ale dla mnie to jest reklama jakiejś tam lampy. Czy gostek wogole zainteresował się Waszymi wywodami akademickimi ??Wysłane z mojego RMX3301 przy użyciu Tapatalka 1 5
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się