Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. marekmax77 Opublikowano 16 Października 2022 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 16 Października 2022 Nowe szkiełko 150x60x60 super wykonanie przez Marcina akwaria-pro Filtracja w module napędzana pompą jebao dcp4000 Oświetlenie oparte na modułach GOQ+ Sterownik LDP V5 Mieszkańcy: Metriaclima Estherae Minos Reef Labeothropeus trewavasae Thumbi West Cynotilapia Hara Metriaclima fanziberi Luwino Chindongo Saulosi Synodontis lucipinnis Większość przeniesiona z poprzedniego szkła 20221014_213244.mp4 10
kazikx Opublikowano 16 Października 2022 #2 Opublikowano 16 Października 2022 Gratuluję. Tylko trudno rozeznać, którzy "zawodnicy" są z Płocka, a którzy z Warszawy.
marekmax77 Opublikowano 16 Października 2022 Autor #3 Opublikowano 16 Października 2022 32 minuty temu, kazikx napisał: Gratuluję. Tylko trudno rozeznać, którzy "zawodnicy" są z Płocka, a którzy z Warszawy. No przecież widać po koszulkach
Bartek_De Opublikowano 16 Października 2022 #4 Opublikowano 16 Października 2022 Super baniak Świetna aranżacja 2
Bastian Opublikowano 18 Października 2022 #5 Opublikowano 18 Października 2022 Zbiornik jak i obsada bardzo mi się podobają 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się