Tomekmach Opublikowano 1 Września 2022 #1 Opublikowano 1 Września 2022 Na początku chciałbym się przywitać z wszystkimi SIEMA ! mam na imię Tomek i fajnie do was dołączyć . Z Malawi miałem styczność 6 lat temu zbiornik 200 l ale potem musiałem zlikwidować. No i teraz wielki powrót już większy no i trochę więcej wiedzy w tym temacie. O to mój zbiornik ! Aranżacja Serpentynit Zielony ok 130 kg Piasek Aquael 0.5 - 1.2 mm pod tym wszystkim wzmocnione pianką i kratką trawnikową. Oświetlenie 2 x belka led APE LED 19 W Osprzęt Jebao ow-25 Filtracja Fluval fx 6 zasypany maxspectem Plus prefiltr narurowy Obsada 20 szt Metriaclima msobo magunga F1 10 szt Metriaclima fainzilberi maison reef F1 No i to chyba tyle Zbiornik ma się dobrze ryby rosną i buźka się cieszy . 5
CoolPhone Opublikowano 1 Września 2022 #2 Opublikowano 1 Września 2022 Będziesz coś jeszcze dokupował. czy dwa gatunki zostaną?
Tomekmach Opublikowano 1 Września 2022 Autor #3 Opublikowano 1 Września 2022 Oczywiście w późniejszym czasie coś wymieszam .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się