Zajaczek Opublikowano 23 Lipca 2022 #1 Opublikowano 23 Lipca 2022 Witam wszystkich. Mam mozliwosz kupić akwarium 160x80x60wys gr15mm tylko jest maly problem. Jest uszczerbek tak jak na przedstawionych zdjeciach. Prosze doradźcie coś
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 23 Lipca 2022 #2 Opublikowano 23 Lipca 2022 Najlepiej by się wypowiedzieli co kleją akwaria @timi-akwaria.pro @przemek wieczorek
Pikczer Opublikowano 23 Lipca 2022 #3 Opublikowano 23 Lipca 2022 Szczerze, to absolutnie czegoś takiego nie kupuj. Nie wiesz jak doszło do uszkodzenia. Może spadło z dużej wysokości jak było zapakowane. Z czasem mogą pojawić się inne problemy. Dlatego ktoś to sprzedaje, bo jest uszkodzone. Przy małym akwarium typu 50l to ok, ryzyko mniejsze. Ale tutaj policz sobie teoretycznie jakie będą koszty jeśli ono pęknie np za dwa miesiące. Zamontujesz drogie tło, kupisz drogie ryby a kilkaset litrów wody zaleje dom. Czy to będzie nadal taniej jak kupno nowego szkła? Majtek używanych też bym nie kupił, mogą być dziurawe i po przejściach 3
Andrzej Głuszyca Opublikowano 23 Lipca 2022 #4 Opublikowano 23 Lipca 2022 Nie kupuj. Wiele nie zaoszczędzisz a ryzykujesz sporo. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się