jarek1969 Opublikowano 1 Lipca 2022 #1 Opublikowano 1 Lipca 2022 Kilka lat wstecz Egon44 zamieścił post, w którym było wszystko opisane. Nie mogę odnaleźć tego postu, a bardzo potrzebuję zerknąć w schemat podłączenia sterownika i zasilacza ponieważ wypadł mi jeden kabelek i nie wiem gdzie go podłączyć. Pomoże ktoś namierzyć ten post lub sam schemat?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 1 Lipca 2022 #2 Opublikowano 1 Lipca 2022 @jarek1969 O ten temat Tobie chodziło? : Jak nie jest to czego oczekujesz to warto przywołać Andrzeja @egon44 1
egon44 Opublikowano 2 Lipca 2022 #3 Opublikowano 2 Lipca 2022 18 godzin temu, jarek1969 napisał: Kilka lat wstecz Egon44 zamieścił post, w którym było wszystko opisane. Nie mogę odnaleźć tego postu, a bardzo potrzebuję zerknąć w schemat podłączenia sterownika i zasilacza ponieważ wypadł mi jeden kabelek i nie wiem gdzie go podłączyć. Pomoże ktoś namierzyć ten post lub sam schemat? Cześć! Czy o ten plik Tobie chodzi?
jarek1969 Opublikowano 4 Lipca 2022 Autor #4 Opublikowano 4 Lipca 2022 (edytowane) Andrzeju! Tam były odnośniki do linków i jak klikałeś to były poszczególne opisy. Jednym z nich był opis które kabelki podłączać do konkretnych zacisków na zasilaczu i na kostce podłączeniowej sterownika. Tak jak pisałem wypadł mi jeden kabelek z zacisku tylko nie wiem z którego i mam problem z oświetleniem. Edytowane 4 Lipca 2022 przez jarek1969
egon44 Opublikowano 4 Lipca 2022 #5 Opublikowano 4 Lipca 2022 7 godzin temu, jarek1969 napisał: Andrzeju! Tam były odnośniki do linków i jak klikałeś to były poszczególne opisy. Jednym z nich był opis które kabelki podłączać do konkretnych zacisków na zasilaczu i na kostce podłączeniowej sterownika. Tak jak pisałem wypadł mi jeden kabelek z zacisku tylko nie wiem z którego i mam problem z oświetleniem. No to właśnie w powyższym linku jest opisane jak podłączyć kabelki do sterownika 1
egon44 Opublikowano 4 Lipca 2022 #6 Opublikowano 4 Lipca 2022 1 minutę temu, egon44 napisał: No to właśnie w powyższym linku jest opisane jak podłączyć kabelki do sterownika
jarek1969 Opublikowano 4 Lipca 2022 Autor #7 Opublikowano 4 Lipca 2022 egon44 po raz kolejny dzięki. Teraz to już sobie skopiowałem i zapisałem w pliku tekstowym. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się