ziemniak Opublikowano 28 Maja 2022 #11 Opublikowano 28 Maja 2022 Ja mam praktycznie ksero tego co zrobił @marcin73m i BARDZO sobie chwalę takie rozwiązanie - wizualnie i ekonomicznie. Dwie listwy na przemian z RGB. niebieskie 65%, przód białe 55%, tył białe 30%, dodatkowo białe skrajne po bokach mam podpięte pod inny kanał - świecą 5% mniej od środka i wygaszają się wcześniej, zielony 5%, czerwony 10% 2
Bezprym Opublikowano 28 Maja 2022 #12 Opublikowano 28 Maja 2022 (edytowane) 15 godzin temu, Vrzechu napisał: @Bezprym a jesteś w stanie określić na ile procent mocy świecą Ci te moduły teraz? Oczywiście, tak mam ustawione, z tą różnicą że nam 4 kanały, jeden ostatni biały, w przeciwienstwie do zdjęcia gdzie pokazane są dwa białe dublujące się. Edytowane 28 Maja 2022 przez Bezprym 2
Vrzechu Opublikowano 30 Maja 2022 Autor #13 Opublikowano 30 Maja 2022 @ziemniak dzięki za odpowiedź czy białe moduły masz też jak Marcin 11000K? Moduły RGB masz wielobarwne czy takie, że jedna soczewka ma diodę czerwoną, jedna zieloną i jedna niebieską? (nie w temacie ale wspaniale prezentuje się Twój zbiornik szkoda, że jakoś późno dowiedziałem się o istnieniu modułów dekoracyjnych). @Bezprym dzięki za wrzutkę screena kojarzysz może czy z tej strony, z której pobierałeś ustawienia oświetlenia, te pliki da się wgrać do sterownika Palabras? Czy manualnie trzeba sobie po prostu poustawiać?
ziemniak Opublikowano 30 Maja 2022 #14 Opublikowano 30 Maja 2022 10 000 K. Mogę się mylić, ale z tego co pamiętam to dużo osób sprzedaje jako 11k K, a faktycznie są 10k K. RGB to są trzy diody w jednej soczewce. 2
Bezprym Opublikowano 30 Maja 2022 #15 Opublikowano 30 Maja 2022 (edytowane) 8 godzin temu, Vrzechu napisał: Bezprym dzięki za wrzutkę screena kojarzysz może czy z tej strony, z której pobierałeś ustawienia oświetlenia, te pliki da się wgrać do sterownika Palabras? Czy manualnie trzeba sobie po prostu poustawiać? Raczej będziesz musiał wszystko ręcznie poustawiać bo te sterowniki obsługują odmienne formaty plików. Edytowane 30 Maja 2022 przez Bezprym 1
Nath_147 Opublikowano 30 Maja 2022 #16 Opublikowano 30 Maja 2022 Do tc420 też ciężko jest wgrać różne swoje ustawienia (niby sobie wszystko zapisujesz w pliku, a po jakims czasie okazuje się ze nie mozesz go otworzyc, zerowanie sterownika tez bywa klopotliwe) a co dopiero czyjeś ;). 1
Bezprym Opublikowano 31 Maja 2022 #17 Opublikowano 31 Maja 2022 11 godzin temu, Nath_147 napisał: Do tc420 też ciężko jest wgrać różne swoje ustawienia (niby sobie wszystko zapisujesz w pliku, a po jakims czasie okazuje się ze nie mozesz go otworzyc, zerowanie sterownika tez bywa klopotliwe) a co dopiero czyjeś ;). A jak wgrywasz ustawienia?
Vrzechu Opublikowano 31 Maja 2022 Autor #18 Opublikowano 31 Maja 2022 @ziemniak czy mógłbyś podesłać link do diod RGB które masz? Ja myślałem, że trzeba zakupić coś takiego: https://allegro.pl/oferta/modul-soczewkowy-goq-samsung-led-rgb-0-72w-ip68-11790459000?bi_s=ads&bi_m=productlisting%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZWEzYzcyNjItOWRhZi00ZmRlLTgxMjItN2ZiYTRjYjkxYzBmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=dc52ceaa-d036-4cc0-b290-911f09cfbc8f
ziemniak Opublikowano 31 Maja 2022 #19 Opublikowano 31 Maja 2022 (edytowane) https://allegro.pl/oferta/modul-soczewkowy-goq-samsung-led-rgb-0-72w-ip68-7880083499 Oraz białe: https://allegro.pl/oferta/modul-led-goq-chip-samsung-ip68-bialy-bardzo-zimny-7628714895 Edytowane 31 Maja 2022 przez ziemniak 1
egon44 Opublikowano 4 Czerwca 2022 #20 Opublikowano 4 Czerwca 2022 W dniu 31.05.2022 o 13:08, Vrzechu napisał: @ziemniak czy mógłbyś podesłać link do diod RGB które masz? Ja myślałem, że trzeba zakupić coś takiego: https://allegro.pl/oferta/modul-soczewkowy-goq-samsung-led-rgb-0-72w-ip68-11790459000?bi_s=ads&bi_m=productlisting%3Adesktop%3Aquery&bi_c=ZWEzYzcyNjItOWRhZi00ZmRlLTgxMjItN2ZiYTRjYjkxYzBmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=dc52ceaa-d036-4cc0-b290-911f09cfbc8f 2 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się