pulpet Opublikowano 30 Grudnia 2021 #11 Opublikowano 30 Grudnia 2021 A mi się nie podoba. Przypomina jarmarczną budę bez urazy. Wszystko z innej wsi i mało się ze sobą komponuje. Ale to tylko moja opinia, a akwa ma się podobać właścicielowi i jeśli jesteś pewny że rybom nie dzieje się krzywda to prowadź je jak się Tobie podoba. Ty masz się tu cieszyć nie my. 4
bojack Opublikowano 6 Stycznia 2022 #12 Opublikowano 6 Stycznia 2022 (edytowane) Pomijając to, czy ładnie, czy nieładnie, to moim zdaniem będzie mordownia przy tej aranżacji, kwestia czasu. Pierwsze tarło silniejszej ryby i w rogach akwarium będzie ciasno Edytowane 6 Stycznia 2022 przez bojack 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się