LukiBars Opublikowano 22 Grudnia 2021 #1 Opublikowano 22 Grudnia 2021 Witam po krótkiej przerwie Szkło: 120x40x60 Filtracja: Aquael ultramax 1500 Aquael fan 3 plus Wystrój: 100kg serpentynitu ,25kg piasku 0.5-1.0 mm Obsada: 8 x Maingano 7 x Socolofi 12x Saulosi (1 wybrawiony samiec) Akwarium pracuje niecałe 2 miesiące, ruszylo na starej biologi bez żadnych przygód. Obsada taka dość sporo na dzień dzisiejszy ale nadal nie widzę samców... O ile jeden Saulosi lekko większy i wybarwiony ,taki już był kupiony tak pozostale 11 sztuk żółte bez jakichś konkretnych oznak pokazania mi płci Maingano i socolofi za diabła nie wiem jak odróżnić, żadna ryba nie wykazuje jakiejś dominacji ani większej agresji. Kilka fotek : 4
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 22 Grudnia 2021 #2 Opublikowano 22 Grudnia 2021 8 minut temu, LukiBars napisał: Maingano i socolofi za diabła nie wiem jak odróżnić, żadna ryba nie wykazuje jakiejś dominacji ani większej agresji. Daj im trochę czasu na razie masz młode ryby 3
LukiBars Opublikowano 22 Grudnia 2021 Autor #3 Opublikowano 22 Grudnia 2021 Ach dodam ,ze miałem jeszcze Acei które dostałem ,zanim zmieniły właściciela to dały potomstwo które ma miesiąc i rośnie sobie w 35 l baniaczku u syna w pokoju
LukiBars Opublikowano 26 Stycznia 2022 Autor #4 Opublikowano 26 Stycznia 2022 Siema! Mała zmiana wizualna ,wydaje mi się ,ze na plus ale mogę się mylić Doszedł prefiltr eheima i doszedł jakis tam cyrkulator za 65 zł ze niby 4000 l/h tak czy siak jestem zadowolony ,bo po 1 dniu od założenia prefiltra i dołożeniu cyrkulatora znikają az miło gowienka z dna no i tak jak Saulosi nadal żadne nie zaczęło się wybarwiac ,tak Socolofi zaciazyla (chyba) nie pobiera pokarmu lekko gardelko spuchlo i mieli dziobem 8
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się