wobi Opublikowano 8 Kwietnia 2021 #1 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Witam zrobiłem sobie belkę na sterowniku TC 420 - RGB + białe zimne po 20 szt. i po roku białe zimne przestały działać.Sprawdziłem wszystkie luty i wszystko ok,diody też wyglądają normalnie,resetowałem ,kombinowałem ,ale niestety białe nie świecą... Jakieś pomysły?
bojack Opublikowano 8 Kwietnia 2021 #2 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 6 minut temu, wobi napisał: Jakieś pomysły? Zimny lut, uszkodzona dioda w szeregu, brak zasilania.
Bezprym Opublikowano 8 Kwietnia 2021 #3 Opublikowano 8 Kwietnia 2021 Godzinę temu, wobi napisał: Witam zrobiłem sobie belkę na sterowniku TC 420 - RGB + białe zimne po 20 szt. i po roku białe zimne przestały działać.Sprawdziłem wszystkie luty i wszystko ok,diody też wyglądają normalnie,resetowałem ,kombinowałem ,ale niestety białe nie świecą... Jakieś pomysły? A sprawdziles czy kabelek dobrze jest do sterownika dokręcony, czasami śrubki lubią się luzować.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się