Skocz do zawartości

Moje pierwsze tło CR65


siwy177

Rekomendowane odpowiedzi

Problem w tym, ze te murki parafialne znajduja coraz liczniejsza rzesze zwolennikow... stad wyrazam swoja negatywna opinie -- moze nastepna osoba, ktora wezmie sie za tlo z CR zrobi je inaczej. Byc moze autor tego tla przy kolejnym wezmie pod uwage to co tutaj padlo i bedzie nasladowal to co warto nasladowac, IMHO of course :)


Zreszta Klub jest od tego aby rowniez wyrazac negatywne opinie - nie jestesmy klubikiem wzajemnej adoracji, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Negatywna opinia rowniez jest opinia. Ja swoja wyrazilem i nie kazdy z nia sie musi zgadzac. W koncu kazdy z nas urzadza akwarium tak jak mu sie podoba, a rybom bez roznicy czy tlo przypomina murek czy naturalne skaly Malawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze te murki parafialne znajduja coraz liczniejsza rzesze zwolennikow... stad wyrazam swoja negatywna opinie -- moze nastepna osoba, ktora wezmie sie za tlo z CR zrobi je inaczej. Byc moze autor tego tla przy kolejnym wezmie pod uwage to co tutaj padlo i bedzie nasladowal to co warto nasladowac, IMHO of course :)


Zreszta Klub jest od tego aby rowniez wyrazac negatywne opinie - nie jestesmy klubikiem wzajemnej adoracji, a przynajmniej tak mi sie wydaje. Negatywna opinia rowniez jest opinia. Ja swoja wyrazilem i nie kazdy z nia sie musi zgadzac. W koncu kazdy z nas urzadza akwarium tak jak mu sie podoba, a rybom bez roznicy czy tlo przypomina murek czy naturalne skaly Malawi.



I tu się z Tobą zgodzę!! Krytyka buduje.To nie chodzi o przyczepianie się tylko o pokazanie gdzie się dało d...y :)) Pozdro dla VDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka w końcu farbą Lenek pomalowałeś ? Pytam bo kilka razy zadawałaś mi różne pytania na temat farby. Ja pomalowałem wcześniej wspomnianym Dekoralem i ponad 12h ryby żyją i zachowują się tak samo jak wcześniej czyli kolejna farba nadaje się (w moim przypadku 5 różna) I mysle tak jak Lenkowi napisałem w PW, ze każda emalia akrylowa się nadaje, różnice to raczej tylko są koloru, wyglądu puszki, firmy tzn. marketingu i innych nie mających większego znaczenia rzeczy (przynajmniej dla mnie) ale sumując najlepsza farbą jaka malowałem była Beckers...bo była najmniej wonna i wyglądała na dostatecznie sucha po 2 dniach, a z dekorala bym nie wsadził do akwarium po 5 dniach bo wydawał mi się wciąż nie doschnięty, a dopiero po 10 dniach wyglądał całkowicie wyschnięty (oczywiście w moich oczach, a naprawdę mogło być inaczej :) ),a i tak wsadziłem po 2 tygodniach, ale to z racji czasu na ten zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenek, osobiście nie mogę się doczekać, czy i jak udało Ci się całą zgromadzoną wiedzę na temat budowy tła z CR, którą często dzielisz się w formie porad na forum i doradzasz kolegom, przelać w praktykę. Także daj szybko fotki, bo czuję, że nie tylko ja na nie czekam... ;)

Zbigniew - też dawaj fotki jak najszybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie :) zanim jakikolwiek producent coś pokaże to najpierw robi reklamę, podnosi temperaturę oczekiwania poprzez kolejne przesunięcia terminu pokazu itp.

Lenek po prostu stosuje marketing, aby wszystkim oczy wyszły na wierzch jak już je pokaże.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.