bojack Opublikowano 20 Marca 2021 #1 Opublikowano 20 Marca 2021 Dwa tygodnie temu dodałem do akwarium cyrkulator. Od kliku dni widzę, że pojawiły się na gumie okalającej magnes białe kropi. Wygląda to dla mnie dziwnie. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem. Na innych elementach akwarium czegoś takiego nie ma. Na cyrkulatorze widać jest, że te kropki pojawiają się tylko na gumie z której wykonana jest osłona magnesu - taka sama guma jest holderem kabla na którym też są te kropki. Ma ktoś pomysł co to jest ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się