anutemix Opublikowano 9 Lutego 2021 #1 Opublikowano 9 Lutego 2021 Witam kolegów i koleżanki, już oficjalnie powrót z UK do naszej stolicy. Każdego dnia przeglądałem forum , może nie byłem aktywnym forumowiczem ale sercem zawsze byłem z Wami:-) Żona umęczona żeby szkło upchać w mieszkaniu. Akwarium 120/50/60 zalane dwa dni temu filtry eheim professionel 3 i fluval 406.Piasek z Obi, kamienie łupek czarny kupiony w Imperium kamienia Łazy k Warszawy. Teraz tylko czekać aż będzie jakieś spotkanie:-) Miłość do rdzawych pozostała a co do innego gatunku to jeszcze jest trochę czasu na przemyślenia. Fajnie że pomimo upływu czasu nasze forum jest mega kopalnią wiedzy dla miłośników pielęgnic. Pozdrawiam Sebastian 5 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się