mariusz123 Opublikowano 12 Kwietnia 2008 #1 Opublikowano 12 Kwietnia 2008 od tygodnia z groszem obrasta gorna czesc tla,od strony sumpa,,,wyglada mi na sinice,mam racje??? kolor-ciemno zielony,praktycznie identyczny jak na zdjeciu. w dotyku-nie ciagnace,kruche,latwo sie rwie na strzepy,lekko sliskie jak to glon. w poniedzialek odwiedze apteke
sabotage Opublikowano 12 Kwietnia 2008 #2 Opublikowano 12 Kwietnia 2008 imo Cyanobaterie, wiesz co robic, jest co nieco, powodzenia
mars Opublikowano 12 Kwietnia 2008 #3 Opublikowano 12 Kwietnia 2008 bezapelacyjnie 100%towe sinice to ich model podstawowy łatwo rozpoznawalny
mariusz123 Opublikowano 12 Kwietnia 2008 Autor #4 Opublikowano 12 Kwietnia 2008 ciemno juz jest,w poniedzialek apteka,,dzieki za info,,,no to walczymy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się