Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. jesiotr Opublikowano 17 Stycznia 2021 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 17 Stycznia 2021 Witam po dość długim czasie w końcu znalazłem chwile na zrobienie zdjęcia. Akwarium skończone w wakacje 240x70x70 1176l Filtracja oparta o 2 układy narurowe + ciągła podmiana wody Oświetlenie moduły LED RGB plus białe sterownik LED Dimmer Pro Obsada : Labeotropheus trewavasae chilumba 2/4 obecnie 1/4 Labeotropheus fuelleborni katale 2/4 obecnie 1/0 (muszę dokupić samice, walki samców zniszczyły stadko) Tropheops chilumba 14 szt (narazie żaden samiec się nie wybarwił) Metriaclima fainzilberi Luwino Reef 6 szt (Napewno 1 samiec i 1 samica) Melanochromis chipokae 2/4 (obecnie 1/4) Cała obsada Tan Mal. Muszę dokupić samice Labeotropheus fuelleborni katale i zastanawiam się nad dołożeniem Cynotilapia aurifrons chilumba tylko się zastanawiam czy to nie będzie już przesada. Poniżej zdjęcie całości. Muszę dokupić zdalny wyzwalacz do lampy i wtedy pocykać ryby 18
arek_dark Opublikowano 30 Stycznia 2021 #2 Opublikowano 30 Stycznia 2021 Ładne gruzowisko, a ja bałem się o dno kładąc około 25kilo kamieni (dodatkowo pleksa na dnie)
Bezprym Opublikowano 30 Stycznia 2021 #3 Opublikowano 30 Stycznia 2021 Ja bym już zostawił jak jest, tym bardziej że szkło nie jest specjalnie długie.
Jeb_us Opublikowano 1 Lutego 2021 #4 Opublikowano 1 Lutego 2021 W dniu 30.01.2021 o 12:04, Bezprym napisał: Ja bym już zostawił jak jest, tym bardziej że szkło nie jest specjalnie długie. Sławku spierałbym się z tym kolejnym gatunkiem jest to dość pokaźne szkło, faktem jest ze chipokae, fainzenberii thropheops w szczególności do grzecznyhc nie należą, ale max 15 cm ryby myślę że kolega spokojnie może gatunek dołożyć
Bezprym Opublikowano 1 Lutego 2021 #5 Opublikowano 1 Lutego 2021 (edytowane) @Jeb_us sorry ale źle odczytałem rozmiar, miałem poprawić i wyleciało mi z głowy. To jest tak jak czyta się kilka wątków jednocześnie, człowiek w końcu się pogubi. Jak najbardziej nie widzę przeciwwskazań by kolega coś dołożył. Edytowane 1 Lutego 2021 przez Bezprym 1
przemo-h Opublikowano 2 Lutego 2021 #6 Opublikowano 2 Lutego 2021 Jeśli znajdzie zakątek dla siebie, to może być uciecha z tej ryby. Nie wiem tylko, czy będzie w stanie obronić ten rewir przed takimi łobuzami. Tym bardziej, że ma być dopuszczona do zadomowionej obsady. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się