Kris_Leszno Opublikowano 31 Grudnia 2020 #1 Opublikowano 31 Grudnia 2020 Witam wszystkich gorąco, wczoraj kupiłem baniak 100x50x50, od nowego roku startuję biotop Malawi. Pozdrawiam Wszystkich... Kris
egon44 Opublikowano 31 Grudnia 2020 #2 Opublikowano 31 Grudnia 2020 Witaj! Na początek polecam poczytać te trzy tematy ,bo będą potrzebne 3
Kris_Leszno Opublikowano 19 Stycznia 2021 Autor #3 Opublikowano 19 Stycznia 2021 (edytowane) Witam ponownie, dziękuję za cenne informację dla początkujących, udało mi się wystartować akwarium, teraz wszystko "pracuje" w celu zamknięcia cyklu azotowego Rybki już zamówione u hodowcy, będą pod koniec stycznia, mam nadzieję, że cykl azotowy się zamknie Jeżeli chodzi o sprzęt to zastosowałem : 1. Filtr biologiczny+mechaniczny zewnętrzny JBL cristal profi e902 + skimmer też JBL + wewnętrzny gąbka do 350l 2. kamienie ze składu kamieni, łupki + granit, około 50 kg 3. na spód żwir z sieciówki 4. grzałka 100W, kurtyna powietrzna na tył + falownik chiński 5. Oświetlenie LED biały zimny, robiłem sam z 4 metrów taśmy kupionej na alledrogo 6. pojawiają się już chyba okrzemki 7. wpuściłem dwa kiryski z akwarium towarzyskiego na rozruch tego zbiornika, dodałem też Seachem Flourisch + oczywiście bakterie startowe + wypłukałem gąbkę ze starszego działającego zbiornika towarzyskiego Edytowane 19 Stycznia 2021 przez Kris_Leszno 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się