pawelniziolek79 Opublikowano 25 Listopada 2020 #1 Opublikowano 25 Listopada 2020 Witam szanownych forumowiczów po kilkunastu latach przerwy postanowiłem wrócić do Malawi kilka miesięcy temu nabyłem rybki w celu dobrania obsady docelowej do zbiornika który mam w planie uruchomić w najbliższych tygodniach będzie to 100x40x50 tło z czarnego łupka własnej roboty (dopiero powstaje) do srodka powędruje ok 20kg wapienia (wiem że to nie "naturalny" kamień w malawi ale świetnie mi się sprawdzał w poprzednich zbiornikach) i biały piasek. Jako biolog będzie pracował duży kubeł aquaela o przepływie ok 1000l jako mechanik wewnętrzny eheim o przepływie ok 600l na początek zobaczymy czy da radę. Co do obsady to jeszcze nie zdecydowałem ale mam z czego wybierać bo rybki rosną aż za szybko i jest ich sporo. Jak coś powstanie wrzucę fotki a póki co pozdrawiam wszystkich i liczę na konstruktywne sugestie i porady. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się