calibra7 Opublikowano 17 Października 2020 #1 Opublikowano 17 Października 2020 Hej. Przy zakładaniu szkiełka wsypałem na dno piasek aragonitowy, no i go nie za bardzo dobrze przepłukałem. "Prosiaki" zaczęły kopać i pojawiają się białe smugi. Czy można co jakiś czas poruszać dno aby zminimalizować te brzydkie smugi? Czy nie wpłynie to negatywnie na zdrowie i samopoczucie "prosiaków"?
Bartek_De Opublikowano 17 Października 2020 #2 Opublikowano 17 Października 2020 Spokojnie możesz przemieszać dno co jakiś czas, rybom nic się nie stanie. Sam tak robię co najmniej raz w miesiącu, przeważnie tuż przed podmianą. Sprawna filtracja szybko sobie poradzi z powstałym zmętnieniem.Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się