jarekf Opublikowano 13 Lipca 2020 #1 Opublikowano 13 Lipca 2020 Cześć.Chciałem zapytać co to za glon na anubiasie ,pojawiły się zielone nitki to grożne czy nie akwa ma 2 tygodnie. Proszę o rade.
pozner Opublikowano 13 Lipca 2020 #2 Opublikowano 13 Lipca 2020 To normalne, nie masz się czym przejmować. Liście Anubiasa zarastają glonem. 1
jozek90 Opublikowano 13 Lipca 2020 #3 Opublikowano 13 Lipca 2020 Zbiornik jest względnie nowy więc mogą się pojawiać glony. Nie martw się. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się