Grzesiobc Opublikowano 2 Lipca 2020 #1 Opublikowano 2 Lipca 2020 Witam to moje pierwsze akwarium i od niedawna zaczęły pojawiac mi się takie glony na szybach i filtrze, jak się ich pozbyć?
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 2 Lipca 2020 #2 Opublikowano 2 Lipca 2020 Glony są pożyteczne w naszym Biotopie ,ile razy będziesz walczyć one powracają . Nasze rybki się odżywiają glonami .podaj parametry wody. 1
Mariusz89 Opublikowano 15 Lipca 2020 #4 Opublikowano 15 Lipca 2020 Polecam lampy UV. Świetnie radzą sobie z glonami likwidując nawet jednokomórkowe glony.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się