PiterTomaszow Opublikowano 1 Lipca 2020 #1 Opublikowano 1 Lipca 2020 (edytowane) Witam mam na imię Piotr i chciałbym przedstawić swoje nowe malawi . Jest to zbiornik nie standardowy 110x45x55 272l obrabia go Aquael UltraMax 2000 z prefiltrem deszczownica pod wodą daje falke zobaczymy jak to wyjdzie w przyszłości. Piaseczek granulacja 1-1.2 skałki to czysty bazalt tło Juvela na kleju 3d. Pokrywa Aquastel z światełkiem jeszcze kombinuje .A teraz moi mieszkańcy -- 7x Lethrinops Mbasi ? 7x Otopharynx Tetrastigma ? Wszystko do redukcji zobaczę jak wyjdzie ale max 6-8 ryb zostanie. Młodzież zakupiona u Pana Jarka z FishMagic Edytowane 1 Lipca 2020 przez PiterTomaszow 2
SlavekG Opublikowano 1 Lipca 2020 #3 Opublikowano 1 Lipca 2020 Witaj na forum i nie obraź się ale zupełnie nie trafiłeś z tą obsadą. Ten zbiornik jest sporo za mały dla tych ryb. Póki są małe to ok.
PiterTomaszow Opublikowano 1 Lipca 2020 Autor #4 Opublikowano 1 Lipca 2020 Do listopada muszą jakoś wytrzymać po wszystkich świętych 2 zbiornik będzie 700l+ to zostanie u córki na mbuniacze pieniążki zbierają się powoli ... 3
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się