Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. yaro Opublikowano 23 Maja 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 23 Maja 2020 No i po rocznej przymusowej przerwie bez akwarium, pierwszej tak długiej od 26 lat, czas zacząć życie od nowa i postawić swój nowy baniaczek. 15
Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. yaro Opublikowano 23 Maja 2020 Autor Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #2 Opublikowano 23 Maja 2020 Pierwsze, to zerwanie podłogi, strach, że nie znając odległości między legarami, mogę źle ustawić szafkę i podłoga zacznie się wypaczać. Wbicie pierwszej łopaty zaliczone, teraz zrobienie wylewki. Pod koniec maja przyjeżdża stolarz by postawić mebelek pod akwarium. 16
Mortis Opublikowano 23 Maja 2020 #3 Opublikowano 23 Maja 2020 @yarojako, że pamiętam częste Twoje wypowiedzi na temat pozostawionego wolnego miejsca gdzie jeszcze kilka cm akwa by weszło, więc pozwolę sobie wtrącić pytanko... A czemu zostawiłeś tyle wolnego miejsca, a mogło by wejść jeszcze tyle szkła miejsce na drapak dla kota zostawiłeś? Jakie wymiary zbiornika będą? 2 6
Tomasz78 Opublikowano 23 Maja 2020 #5 Opublikowano 23 Maja 2020 26 minut temu, yaro napisał: 300x100x80 A jakie ryby będą pływały w tak zacnym basenie, mbuna, non-mbuna czy drapole ? A może jakiś mix ?
Mróz Opublikowano 23 Maja 2020 #7 Opublikowano 23 Maja 2020 Będzie mega! Nawet domyślam się co będzie odpowiadało za wystrój Jarku Prąd tam widzę, a wodę też tam będziesz ciągnął pod baniak?
yaro Opublikowano 23 Maja 2020 Autor #8 Opublikowano 23 Maja 2020 Filtracja zjedzie do piwnicy. Oparta na sumpie i narurowcu 3
yaro Opublikowano 23 Maja 2020 Autor #10 Opublikowano 23 Maja 2020 4 godziny temu, Shymoon napisał: Czyli jakaś super pompa? Do CO.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się