Dejvu Opublikowano 16 Kwietnia 2020 #1 Opublikowano 16 Kwietnia 2020 Cześć mam pytanie co to jest za glon? Dodam ze co tydzień czyscze szybę i co tydzień to wyskakuje. Akwarium dojrzałe biologicznie , nadfiltracja kubełkowa i mechaniczna. Parametry wszystkie w normie. Proszę o pomoc i odpowiedz czy sterylizator UV mógłby mi pomóc zlikwidować takie zjawiska?
Mróz Opublikowano 17 Kwietnia 2020 #2 Opublikowano 17 Kwietnia 2020 Z tego zdjęcia wygląda na zielenice. Normalne że wyskakują. Dla mnie w Malawi glon to konieczność, stwarza rybom bardziej naturalne warunki i dodaje uroku zbiornikowi, także usuwanie ich z szyb musi wejść niestety w nawyk Ale odpowiadając na Twoje pytanie co do lampy uv, to tak pomoże Ci usunąć glony - tylko musisz się liczyć z tym że wybije je nie tylko na szybach ale i na kamieniach. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się