Od ogólnego do malawi...
-
Ostatnio przeglądający 0 użytkowników
- Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
-
Posty
-
Przez pozner · Opublikowano
Mam nadzieję, że na koniec okresu rozliczeniowego będzie nas więcej. Póki co wygląda to nieciekawie. -
Przez marek_z_81 · Opublikowano
1. @yaro 2. @ziemniak 3. @tom77 4. @bobanr 5. @pablojogi 6. @marek_z_81 7. @CoolPhone 8. @pozner 9. @marcin73m 10. @spiochu 11. @jaras 12. @aurban6 13. @Kubeq 14. @hilux 15. @Bartek_De 16. @bobasxx 17. @darianus 18. @Duckdub 19. @Vrzechu 20. @lukBB 21. @sergio74 22. @Drazekas 23. @bluedrag 24. @Moonlight 25. -
Przez bobasxx · Opublikowano
Ja też jestem za kontynuacją. Ewentualnie samą fazę pucharową można dodatkowo osobno zliczać. -
Przez sergio74 · Opublikowano
Też jestem za kontynuacją zabawy bez zmian. Dla potencjalnych, nowych zawodników można zaproponować zabawę np. w wytypowanie króla strzelców lub pierwszej trójki mistrzostw... -
Przez bluedrag · Opublikowano
Już zakupione i pływają. Za późno się odezwałeś. -
Przez pozner · Opublikowano
Ja mimo wszystko odniosę się tu do obsady, gdyż tematu chyba nie będzie w odpowiednim dziale. Przemyśl temat acei. To duża, toniowa, a przede wszystkim stadna ryba. 350l. moim zdaniem to trochę za mało. Tych ryb powinieneś mieć w akwarium przynajmniej kilkanaście. Wtedy widać ich styl życia...funkcjonowania. Jeśli miałbyś je zastąpić, to kolorystycznie najbardziej pasują socolofi. -
Przez yaro · Opublikowano
Szybkie pytanie, od 1/16 finału liczymy od nowa, by gdyby ktoś był chętny dołączyć do zabawy miał szanse? Czy lecimy dalej z obecną numeracją?
-
-
Tematy
-
Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi