Awek Opublikowano 7 Marca 2020 #1 Opublikowano 7 Marca 2020 (edytowane) Panowie macie jakieś sprawdzone modele programatorów czasowych, bo te moje po kilku miesiącch przestają dzialac ( kanlux itp) , zalanczają i gaszą oświetlenie, ale wymieniać kilka w roku to spora przesada. Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka Edytowane 7 Marca 2020 przez AndrzejGłuszyca
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Marca 2020 #2 Opublikowano 7 Marca 2020 Ja używałem ( mam jeszcze jeden ) te jak na zdjęciu poniżej. Ale po kilku latach zepsuły się. ( zdjęcie z netu) Dlatego teraz używam mechanicznych. Są tanie i dobre jak na moje potrzeby: ( zdjęcie z netu).
Awek Opublikowano 7 Marca 2020 Autor #3 Opublikowano 7 Marca 2020 Dzięki, chyba też przejdę na mechaniczne bo ile można wymieniać, już mnie to zmęczyło Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Marca 2020 #4 Opublikowano 7 Marca 2020 Za jeden elektroniczny kupisz dwa mechaniczne. I prosto się programują. 1
egon44 Opublikowano 7 Marca 2020 #5 Opublikowano 7 Marca 2020 @Awek ja od kilku dobrych lat używam takich programatorów czasowych i śmiało mogę je Tobie polecić. https://www.emag.pl/wlacznik-wylacznik-czasowy-programator-czasowy-do-akwarium-101/pd/D22351BBM/ 1
Awek Opublikowano 7 Marca 2020 Autor #6 Opublikowano 7 Marca 2020 Właśnie byłem w Mrówce i kupiłem taki jak z linku, koszt 19 zl, już śmiga, oby długo. Dzięki panowie Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 7 Marca 2020 #7 Opublikowano 7 Marca 2020 2 minuty temu, Awek napisał: Właśnie byłem w Mrówce i kupiłem taki jak z linku, koszt 19 zl, już śmiga, oby długo. Włącz go do prądu o równej godzinie . Nastaw teraz na 20.00 i o 20.00 wepnij go do gniazda.
Awek Opublikowano 7 Marca 2020 Autor #8 Opublikowano 7 Marca 2020 Andrzeju tak zrobiłem, równo o 19 tej wpiąłem Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka 1
sokolnik73 Opublikowano 7 Marca 2020 #9 Opublikowano 7 Marca 2020 A moze warto iść do przodu i kupić gniazdko wifi i programować w telefonie?? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Degadaista Opublikowano 7 Marca 2020 #10 Opublikowano 7 Marca 2020 U mnie padły dwa elektroniczne dałem automatykowi w firmie zrobić programator padł po roku:) Kupiłem ten mechaniczny do dziś choinkę na święta obsługuje:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się