stefcio4x4 Opublikowano 23 Lutego 2020 #1 Opublikowano 23 Lutego 2020 Cześć. Witam wszystkich pysio-zakręconych. Ja pysie znam od dawna, co nie znaczy, że znam się na nich. Moje pierwsze malawi będzie powrotem do akwarystyki po wielu (może nawet 20) latach. Na początek będzie zbiornik jak w opisie, 240 brutto. Teraz sobie czytam różne tematy na forum, a gdy już najważniejsze z tysięcy pytań, które mi się nasuwają, nie omieszkam skorzystać z Waszych doświadczeń
SlavekG Opublikowano 23 Lutego 2020 #2 Opublikowano 23 Lutego 2020 Witaj na naszym forum, jak będziesz miał pytania to zakładaj tematy w odpowiednich działach tematycznych. 2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się