Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. marianek666 Opublikowano 18 Lutego 2020 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 18 Lutego 2020 Druga odsłona mojego malawi 120x50x50, restrat spowodowany rozszczelnieniem. Jako że restart to oczywiście zmiana aranżacji, a to akurat uważam że wyszło na +, powstało większe gruzowisko - ok 110kg serpentyniku, dodałem też grubszej frakcji żwiru. ale ze zmian to nie wszystko, powstał też mój pierwszy kaseciak który zastąpił kubeł unimax 500 z prefiltrami hw 603 - to też zmiana na plus bo jakość wody jest zadowalająca. Kaseciak na pompie atman 306 wraz z blokiem na NO3 i grzałką w komorze pompy. Biologią rozwija się z bryłce lawy wulkanicznej a póki co ceramika z kubła trafiła w siatce do środka baniaka Zmiany również w obsadzie, z dotychczasowej pozostała cynotilapia hara gallireya reef (1+5) oraz chindongo saulosi (2+2) natomiast Idotropheus sprengre został zastąpiony Metriaclima sp. „msobo” Magunga - młodzież 13szt do redukcji. Ostatecznie myśle na pozostawieniem tylko dwóch gatunków, czyli saulosi do odłowienia. Tak się teraz prezentuje. a tak było wcześniej 10
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się