Marx76 Opublikowano 20 Stycznia 2020 #1 Opublikowano 20 Stycznia 2020 Cześć mam na imię Marek, jestem z południa Polski postanowiłem dołączyć do Was bo chciałbym zdobyć wiedzę na temat akwarystyki Malawi. Ponad 15 lat temu miałem akwarium z tymi rybami i coś mnie tknęło by zacząć jeszcze raz. Interesuje się amatorsko fotografią i wyscigami Formuły 1. Pozdrawiam wszystkich. 1
BombeL Opublikowano 20 Stycznia 2020 #2 Opublikowano 20 Stycznia 2020 Witaj, Czerp ile się da z wiedzy forum i Forumowiczów i powodzenia. 1
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 20 Stycznia 2020 #3 Opublikowano 20 Stycznia 2020 Witaj....... Dobrze ze tu trafiłeś jak wyżej kolega pisał ,czerp wiedzę z naszego forum bo warto . 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się