marekmax77 Opublikowano 1 Stycznia 2020 #1 Opublikowano 1 Stycznia 2020 Witam od jakiegoś czasu zauważyłem wydobywające się bąbelki powietrza z glonów.Szczegulnie widoczne jest wtedy gdy wyłączę pompę w kasecie w momencie karmienia. Czy to normalne? co to za gaz ? wcześniej tego nie było aż tak widać a akwarium funkcjonuje ponad dwa lata.To co zmieniłem ostatnio to filtracje miesiąc temu wywaliłem dwa kubły,falownik,skimmer i zastąpiłem kaseciakiem na pompie dcp4000 20200101_150207.mp4 3
prezesik25 Opublikowano 1 Stycznia 2020 #2 Opublikowano 1 Stycznia 2020 Zapewne masz mocne oświetlenie. Glony, tak jak rośliny produkują tlen, pobierają dwutlenek węgla (CO2) wydalane przez ryby i przy pomocy światła (fotosynteza) zamieniają go na tlen. Miałem roślinniak 7
marekmax77 Opublikowano 1 Stycznia 2020 Autor #3 Opublikowano 1 Stycznia 2020 1 minutę temu, prezesik25 napisał: Zapewne masz mocne oświetlenie. Glony, tak jak rośliny produkują tlen, pobierają dwutlenek węgla (CO2) wydalane przez ryby i przy pomocy światła (fotosynteza) zamieniają go na tlen. Miałem roślinniak No to by się zgadzało bo akurat ten kamień jest najbardziej oświetlony. Dzięki
anutemix Opublikowano 1 Stycznia 2020 #6 Opublikowano 1 Stycznia 2020 W rośliniaku wszyscy marzą o bąbelkowaniu roślin Tobie się udało z glonami. Mają dużo minerałow i dobre światło i gotowe. 3
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się