Kobieta40 Opublikowano 30 Grudnia 2019 #1 Opublikowano 30 Grudnia 2019 Witam, Mam pytanie, akwarium 150×50×60. I na piasku pojawiły się okrzemki po 2 dniach od zarybienia. Obsada salousi 15, acei 7, borlei 3 Filtr ultramax 2000 I juwel bioflow Co sądzicie walczyć czy zostawić, wiem, że to świadczy o braku stabilności zbiornika.
pozner Opublikowano 30 Grudnia 2019 #2 Opublikowano 30 Grudnia 2019 (edytowane) Zostawić. Jeśli Cię drażnią na piasku, to wzrusz piasek, ale poczekaj. Może ryby zrobią to za Ciebie. Edytowane 30 Grudnia 2019 przez pozner 3
Kobieta40 Opublikowano 30 Grudnia 2019 Autor #3 Opublikowano 30 Grudnia 2019 Oki, tak zrobię. Raczej byłam się o ryby. Więc czekamy. Po raz kolejny nauczę się cierpliwości... Pozdrawiam
przemo-h Opublikowano 30 Grudnia 2019 #4 Opublikowano 30 Grudnia 2019 3 godziny temu, Lisiek napisał: Oki, tak zrobię. Raczej byłam się o ryby. Więc czekamy. Po raz kolejny nauczę się cierpliwości... Pozdrawiam Spokojnie, nie ma się czego bać. Okrzemki to tak naprawdę jedne z najbardziej porządanych glonów przez nasze ryby. 3 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się