Kobieta40 Opublikowano 15 Grudnia 2019 #1 Opublikowano 15 Grudnia 2019 Witam forumowiczów. W załączeniu zdjęcie moich glonów, akwarium ma trzy miesiące, I Teraz pytanie sinice czy zielenice? Bo okrzemki też są, zresztą pysie nimi są zachwycone
prezesik25 Opublikowano 24 Grudnia 2019 #2 Opublikowano 24 Grudnia 2019 Ze zdjęcia widać, że to piękne zielenice, więc tylko się cieszyć. Napisz jeszcze jakiej wielkości masz zbiornik i jakie oświetlenie, ile czasu świecisz. 1
Kobieta40 Opublikowano 29 Grudnia 2019 Autor #3 Opublikowano 29 Grudnia 2019 W dniu 24.12.2019 o 11:42, prezesik25 napisał: Ze zdjęcia widać, że to piękne zielenice, więc tylko się cieszyć. Napisz jeszcze jakiej wielkości masz zbiornik i jakie oświetlenie, ile czasu świecisz. Dziekuje za odpowiedz, ale to akwarium już jest zlikwidowane. Teraz wystartowałam już z nowym. I pewnie za jakiś czas będę pytać znowu..
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się