Skocz do zawartości

Akwarium przecieka :-(


mazilo

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, pozner napisał:

Wiem, że to kłopotliwe dla producenta, ale to on powinien sprawdzić szczelność akwarium. 

Krzysztof..nawet jak sprawdzi i jest OK  to przecież akwa potem jest w transporcie, gdzieś jest przestawiane itp. Nie można tutaj polegać tylko i wyłącznie na producencie tym bardziej , że ładuję się do domu wodę  w szklanym zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bobasxx napisał:

Wg mnie wszystko musisz zrobić od nowa 🤔 Spuszczaj wodę, wywalaj kamienie i piach i akwarium do erybki. Gwarancja raczej liczy się od daty wystawienia dowodu zakupu. A jaką ramkę rozebrałeś? Była oryginalna z akwarium? 

Ramka to własne inwencja twórcza 🤗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam doświadczenia w tej materii z erybką ;)

Musisz im to zgłosić. Bez problemu powinni naprawić wadę. Zdarza się.

Też miałem duża naprawę akwarium. Stwierdziłem problem już podczas transportu. Z latarka prześwieciłem kilkukrotnie całe akwarium i wada wyszła. Odrazu to zgłosiłem. Grubą naprawę miałem załatwioną w ciągu tygodnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AndrzejGłuszyca napisał:

Krzysztof..nawet jak sprawdzi i jest OK  to przecież akwa potem jest w transporcie, gdzieś jest przestawiane itp.

Jeśli transport, przestawianie itp. może spowodować rozszczelnienie akwarium, to klejenie nie jest nic warte. Prędzej ukruszy się szkło, czy zbije szybę, niż się rozszczelni. Ale to nie dyskusja na ten temat. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pozner napisał:

Jeśli transport, przestawianie itp. może spowodować rozszczelnienie akwarium, to klejenie nie jest nic warte. Prędzej ukruszy się szkło, czy zbije szybę, niż się rozszczelni. Ale to nie dyskusja na ten temat. 

Krzysztof...to nie miejsce na taką dyskusje bo to już koledze nie pomoże. Mnie tylko chodziło no to , że stawiając w domu akwa z wodą  które z natury jest podatne na wiele "nieszczęść" to trzeba zachować  ostrożność a nie do końca polegać na producencie. Równie dobrze można powiedzieć ,że po co poziomować skoro budujący dom ma obowiązek wypoziomować podłogę . Tak nie można..w tym przypadku trzeba zaufać sobie i polegać na sobie. I na tym kończymy OT :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tak oczywiste ze producent powinien je kompleksowo naprawic na swoj koszt,jak to ze trawa jest zielona.

Dorazna naprawa jest bezsensowna jesli przy pierwszej probie zalania powstsl tak duzy defekt.

Widac na zdjęciu wyraznie ze pionowa spoina już na pierwszy rzut oka wyglada malo obiecująco.

Wszelkie dorazne naprawy nie maja tutaj sensu.

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.