aqua-a Opublikowano 10 Listopada 2019 #1 Opublikowano 10 Listopada 2019 (edytowane) Witam serdecznie wszystkich. Mam na imię Adrian. Wiosenek prawie 34 ;-] Moja przygoda z akwarystyką zaczęła się w wieku 13 lat. Oczywiście jak w życiu bywa, były też przerwy przez 4 ostatnie lata prowadziłem sobie zbiorniki w stylu low-tech, z ziemia ogrodową, albo na jałowym żwirku. Rok temu również zachaczyłem tanganiki z muszlowcami Neolamprologus Multifaciatus ( muszlowiec wielopręgi ). Jednak z malawi jestem od koło 2 miesięcy dzięki mojemu znajomemu. Mój obecny baniak jest nie dłuży ma raptem 126l, wymiary 80x35x45. Obsada: Chindnogo saulosi coral [ 1+5 ] Filtracja - Ikola 600 maxx Falownik - Sunsun jvp 102. Podłoże piasek wykopany za pomocą sztycha ;). Aranżacja : Serpentynit zielony. 34kg Oświetlenie HSD-800C 3x24W T5 - używam tylko jednej świetlówki w niej 6700k. Ale nie ukrywam było mi tego mało ;). Aktualny baniak 126l jednak już praktycznie ma nowego nabywce, z racji tego jestem na etapie stawiania nowego baniaka. Nowy baniaczek będzie miał wymiary 150x45x45. Będzie ustawiony na stelażu stalowym z profili zamkniętych o rozmiarze 30x30x3 z zabudową. Praktycznie już wszystko mam zaplanowane, akwarium zamówione z Nexus'a. Za tydzień ruszam ze startem szkiełka. Co do oświetlenia w nowym baniaku, będzie to belka fluvala. Falownik jeszcze nie wiem jaki. Obsada, docelowej jeszcze nie mam, czas pokaże. I na razie to chyba tyle. zdjęcia obecnego baniaczka mogę wrzucić dla zainteresowanych. Pozdrawiam serdecznie. Edytowane 10 Listopada 2019 przez aqua-a 3
Andrzej Głuszyca Opublikowano 10 Listopada 2019 #2 Opublikowano 10 Listopada 2019 2 minuty temu, aqua-a napisał: I na razie to chyba tyle. zdjęcia obecnego baniaczka mogę wrzucić dla zainteresowanych. Adrian..zdjęcie w poście będzie mile widziane. 1
egon44 Opublikowano 10 Listopada 2019 #3 Opublikowano 10 Listopada 2019 Witaj Adrianie Cieszę się ,że w końcu ruszasz z nowym projektem i mam taką nadzieję,że będziesz tutaj wszystko skrupulatnie opisywał 1
aqua-a Opublikowano 10 Listopada 2019 Autor #4 Opublikowano 10 Listopada 2019 (edytowane) Tak to się mniej więcej prezentuje na obecną chwilę. Jeżeli chodzi o wlot, filtra że jest tak przekrzywiony nie jest na obecna chwilę przymocowany ponieważ w ciągu tygodnia zbiorniczek idzie do rozbiórki, rury filtra też nie były skracane pod zbiornik docelowy. Ogrzewanie również też będzie wymienione ze względu że przyssawki już niestety odmówiły posłuszeństwa. A i tak równo znaczne jest to z tym że będzie potrzeba mocniejszego. Tak że niebawem zaprezentuje mój nowy projekt. Pozdrawiam Edytowane 10 Listopada 2019 przez aqua-a 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się