yogur Opublikowano 20 Września 2019 #1 Opublikowano 20 Września 2019 Chciałbym się przywitać na forum. Robicie tutaj fantastyczną robotę. Kopalnia wiedzy w jednym miejscu. Startuje z moim pierwszym malawi 300l. Mam doświadczenie z akwarystyką roślinną ale malawi to dla mnie calkowita nowość. Tydzień temu wystartowałem z malawi z 40l starej wody z poprzedniego ajwarium oraz z dwoma starymi filtrami kubełkowymi z prefiltrami. Do tego falownik, belka led z odpalonymi 66 ledami epistar 1w. Ulożyłem okolo 70 kilo serpentynitu zielonego. Teraz czekam aż dojrzeje a ja spokojnie zastanawiam się nad obsadą. Pozdrawiam forumowiczów i klubowiczów.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 20 Września 2019 #2 Opublikowano 20 Września 2019 ..witam na forum i w klubie. Akwa ma potencjał. Maćku..tak dla przypomnienia: zakładaj tematy w odpowiednich działach zgodnie z tematyką. Małe OT...możesz już wziąć udział w głosowaniu na "Akwarium rok 2019 " i "Lato z Malawi" . 1
SlavekG Opublikowano 20 Września 2019 #3 Opublikowano 20 Września 2019 Witaj, a w razie wątpliwości pytaj 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się