Tom Ford Opublikowano 15 Września 2019 #1 Opublikowano 15 Września 2019 Witam wszystkich. Od wczoraj nowe akwarium zalane kranowka plynaca w Walii. Moj zbiornik to 240l. To moje pierwsze akwarium z malawi. Wczoraj dodane bakterie z filtra kolegi, który ma tez akwarium z malawi. Dodane Sachema Safe + Stability. Filtr to Fluval 307 z matrixem i ceramika+ prefiltr. W srodku grzalka Fluvala 300w + cyrkulator .Co do obsady rybek to jeszcze dokladnie nie wiem co bedzie plywalo. Mam w planach zapytac Was w odpowiednim dziale. Zamawiam dzis tez testy i bede przeprowadzal podstawowe NO2, NO3, PH. Jak już wszystko się ustabilizuje dodam Purigen. Prosze o ocene aranzacjia mojej zony. Dziekuje i pozdrawiam.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 15 Września 2019 #2 Opublikowano 15 Września 2019 ...witam na naszym forum i mam nadzieję , że znajdziesz tutaj wszelkie odpowiedzi na swoje pytania. Pytaj w odpowiednich działach , czytaj , korzystaj z wiedzy kolegów i sam dziel się swoją:) 1
SlavekG Opublikowano 15 Września 2019 #3 Opublikowano 15 Września 2019 Witaj ponownie, moje zdanie w kwestii aranżu już znasz 1
Michaładam Opublikowano 15 Września 2019 #4 Opublikowano 15 Września 2019 Mi się podoba, można by jeszcze wyżej tych kamieni dać z jednej strony, trochę większe 3-4 kamienie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się