ArturSwiderski Opublikowano 9 Września 2019 #1 Opublikowano 9 Września 2019 witam czy znajde pomocna dusze z łodzi by pomógł by mi zmontować swiatlo punktowe. efekt" swiatla padajacego do jaskini " czy efekt ufo roznie otym piszecie i nazywacie. niemam pojecia a diodach kolimatorach itp. zbiornik 150×50×60
rysib Opublikowano 10 Września 2019 #2 Opublikowano 10 Września 2019 Proponuję naświetlacz led (liczba zależna od długości akwarium). Montaż bajecznie prosty, cena niska, sterowanie natomiast 0/1. Czyli tylko włączasz i wyłączasz. Efekt oświetlenia punktowego pewny na 100%. Pzdr. Rysiek. 1
SlavekG Opublikowano 10 Września 2019 #3 Opublikowano 10 Września 2019 Witaj, @Aqua-Dreams jest naszym specjalistą od oświetleń, jednak jeśli masz jakieś zdolności manualne to możesz sam sobie zrobić.
Falcowski Opublikowano 10 Września 2019 #4 Opublikowano 10 Września 2019 Naświetlacz ma dość spory kąt, co najmnije 120 stopni. Żeby fajnie wyglądało, sugeruję coś 30-60 stopni. Led do ciągników ostatnio wrzucałem na forum - te są ciekawie zrobione i tanie. Inne rozwiązanie wspomniany kolega dał: 1
ArturSwiderski Opublikowano 17 Września 2019 Autor #5 Opublikowano 17 Września 2019 (edytowane) Zlecilem wykonanie oswietlenia i jest już wykonane wyglada tak jak na foto. jutro powinno domnie kurierem dotrzec. diody epistar 3w 12000-15000k. plus soczewki mini led 60 stopni dl. zbiornika 150cm, listwy 120 oby bylo dobrze. Edytowane 17 Września 2019 przez ArturSwiderski
Andrzej Głuszyca Opublikowano 17 Września 2019 #6 Opublikowano 17 Września 2019 @ArturSwiderskiArtur..wiem , że nie jest to forum językowe ale bardzo proszę abyś zaczynał zdania z dużej litery a kończył kropkami. Dbajmy przynajmniej w stopniu minimalnym o poprawność językową. 2
Falcowski Opublikowano 17 Września 2019 #7 Opublikowano 17 Września 2019 Brzmi przyzwoicie. Będzie dobrze. Dobrze, że nie dałeś mniejszego kąta. 60 perfekt. Rozstaw też trafiony. I kolor też. Będzie dobrze. 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 18 Września 2019 #8 Opublikowano 18 Września 2019 @pozner Krzysztof.....w związku z tym , że kolega prosił o pomoc w wykonaniu oświetlenia i już zlecił jego wykonanie to Twój temat dotyczący wykonania Twojego oświetlenia wydzieliłem jak niżej. Jeżeli uznasz , że trzeba zmienić tytuł to daj znać.
ArturSwiderski Opublikowano 20 Września 2019 Autor #9 Opublikowano 20 Września 2019 Witam. Efekt jaki chciałem uzyskać jest zupełnie inny, wyszło to tak jak na fotce. Co Wy na to?
marekmax77 Opublikowano 20 Września 2019 #10 Opublikowano 20 Września 2019 U mnie w podobnym zbiorniku wygląda to tak; Zamontowane dwa moduły 2,5w kont 15 stopni
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się