Pawel85 Opublikowano 5 Września 2019 #1 Opublikowano 5 Września 2019 Witam. Jestem tutaj nowy. Założyłem sobie akwarium malawi 200l. Zbiornik dorastał 5 tygodnia wszystkie testy wody są następujące NO2 0--0.02 (Zoolek) ( kolor bladożółty w skali od żółtego przez do ciemno różowego) NO3 20 (Zoolek) Ph 7,7 tropikal. Akwarium na start dostało bakterie seachem stability, prowadze jest na kranie woda odstawiana jest na dobe zanim zostaje wlewana do akwa i jest uzdatniana Tetra Aqua Safe. Wode podmieniam co tydzień. Filtracja to na zasysie jest gąbka, a filtr to AQUA NOVA 1500 gąbka wata filtracyjna matrix 500ml ceramika 500ml phosguard 250ml i kulki sera zamiast purigenu. W srodku akwarium jest falownik jvp 101 3000 l/h. Temperatura 26-27 stopni. Oswietlenie dwie świetlówki t8 w sumie 60w 6500 k.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 5 Września 2019 #2 Opublikowano 5 Września 2019 (edytowane) @Pawel85Wydzieliłem Twój temat. No i witam na naszym forum! Edytowane 5 Września 2019 przez AndrzejGłuszyca
Pawel85 Opublikowano 5 Września 2019 Autor #3 Opublikowano 5 Września 2019 OK. Sorry ale muszę jeszcze nauczyć się obsługi tego forum co jak i gdzie wstawiać. Witam i pozdrawiam
Andrzej Głuszyca Opublikowano 5 Września 2019 #4 Opublikowano 5 Września 2019 4 minuty temu, Pawel85 napisał: OK. Sorry ale muszę jeszcze nauczyć się obsługi tego forum co jak i gdzie wstawiać. Spokojnie..po to jesteśmy aby pomóc. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się