apofis Opublikowano 13 Sierpnia 2019 #1 Opublikowano 13 Sierpnia 2019 Witam Mam mały problem nie ma mnie w domu i bedę dopiero w czwartek wieczorem a tu zonk i światło nie działa. Była teściowa podlewała kwiaty itp i coś pewnie wyłączyla Czy coś się stanie ? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Andrzej Głuszyca Opublikowano 13 Sierpnia 2019 #2 Opublikowano 13 Sierpnia 2019 3 minuty temu, apofis napisał: Czy coś się stanie ? Nic. Najwyżej zrobią się płochliwe jak ponownie włączysz sztuczne oświetlenie. Ale nie musi tak być . 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się