DawidN Opublikowano 9 Sierpnia 2019 #1 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 (edytowane) Witam.Z tej strony Dawid,kilka dni temu założyłem baniaczek i teraz z niecierpliwością czekam na moment kiedy będę mógł wpuścić rybki. Wymiar baniaka 100x50x50 Oświetlenie robione z pomocą firmy Aqua-Dreams(Mam nadzieję że nie jest zabronione reklamowanie firm) Filtr aquael ultramax1500 Cyrkulator 2000L/h Piasek kreisel 99 Kamyczki z działki Grzałka aquaela nie pamiętam jakiej mocy Edytowane 12 Sierpnia 2019 przez DawidN 8
Andrzej Głuszyca Opublikowano 9 Sierpnia 2019 #2 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 Witam Ciebie Dawid na naszym forum ! Mam nadzieje , że znajdziesz tutaj wszystko to czego będziesz potrzebować w prowadzeniu zbiornika z naszym biotopem. Zbiorniczek nie jest wielki ...ale super! Wielkie gratulacje. Na 1 i 2 zdjęciu po prostu bajka!
DawidN Opublikowano 9 Sierpnia 2019 Autor #4 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 11 minut temu, AndrzejGłuszyca napisał: Witam Ciebie Dawid na naszym forum ! Mam nadzieje , że znajdziesz tutaj wszystko to czego będziesz potrzebować w prowadzeniu zbiornika z naszym biotopem. Zbiorniczek nie jest wielki ...ale super! Wielkie gratulacje. Na 1 i 2 zdjęciu po prostu bajka! Dziękuję. Andrzeju może mi pomożesz i o ile jest taki temat odnośnie różnych gatunków w różnych dystryktach. Najbardziej interesuje mnie dystrykt Likoma. Pozdrawiam
Andrzej Głuszyca Opublikowano 9 Sierpnia 2019 #5 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 Zajrzyj tutaj : http://forum.klub-malawi.pl/forum/120-artykuły/ ..a dokładnie ten link: Jeżeli to Ciebie nie zadowoli to musisz wpisywać różne określenia w SZUKAJ a pewnie coś znajdziesz. 1 1
DawidN Opublikowano 9 Sierpnia 2019 Autor #7 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 (edytowane) 3 minuty temu, SlavekG napisał: Sławek dziękuję Ci Edytowane 9 Sierpnia 2019 przez DawidN 1
relativedegree Opublikowano 9 Sierpnia 2019 #8 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 Pięknie dobrane kamienie z tłem. Super to wygląda. Gratuluje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1
przemo-h Opublikowano 9 Sierpnia 2019 #9 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 (edytowane) Witaj! Bardzo ładny projekt się zapowiada. Fajnie, że interesujesz się konkretnym biotopem. Likoma jest jednym z łatwiejszych biotopów do odtworzenia pod względem dostępności gatunków. Można znaleźć tam wiele, pięknych ryb, ale do Twojego szkiełka proponuję dwa, mniejsze gatunk. Do tej listy gatunków w poście nr.6 należy jeszcze Metriaclima pulpican, Metriaclima koningsi (dawniej nazywana 'membe deep'), oraz Pseudotropheus maingano. Ten ostatni pomimo niewielkich rozmiarów nie nadaje się do tego zbiornika. Interesujesz się konkretną strefą, czy nie ma to dla ciebie znaczenia? Co prawda po fotkach idealnie pasuje pod strefę przejściową. Edytowane 9 Sierpnia 2019 przez przemo-h
Andrzej Głuszyca Opublikowano 9 Sierpnia 2019 #10 Opublikowano 9 Sierpnia 2019 2 minuty temu, przemo-h napisał: ale do Twojego szkiełka proponuję dwa, mniejsze gatunk. Do tej listy gatunków w poście nr.6 należy jeszcze Metriaclima pulpican, Metriaclima koningsi (dawniej nazywana 'membe deep'), oraz Pseudotropheus maingano. Przemku.....to nie jest dział OBSADY. A kolega jeżeli jest zainteresowany obsadą to musi założyć nowy temat w dziale OBSADY:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się