akwamir Opublikowano 21 Lipca 2019 #1 Opublikowano 21 Lipca 2019 Witam, za radą kolegi Bartek_De sypnąłem spora dawkę pokarmu i czekam, ale w tak zwanym międzyczasie , ponieważ akwarium odkupiłem od kolegi który miał zupełnie inne spojrzenie na akwarystykę , pokrywa jest wromaka i świetłówki są do roślinnego akwa, postanowiłem je wymienić, i tak wybór padł na Sylvanie Aquastar oraz Philipsa Aquarelle 10T.K. Sylvania już kupiona, jest natomiast problem z zakupem Philipsa Aquarelle, nie wiem jaką by kupić w jej miejsce aby efekt świetlny był podobny. A ponieważ w temacie oświetlenia nie bardzo się orientuję, prosiłbym o podpowiedzi
egon44 Opublikowano 21 Lipca 2019 #2 Opublikowano 21 Lipca 2019 5 godzin temu, akwamir napisał: Sylvania już kupiona, jest natomiast problem z zakupem Philipsa Aquarelle, nie wiem jaką by kupić w jej miejsce aby efekt świetlny był podobny. A ponieważ w temacie oświetlenia nie bardzo się orientuję, prosiłbym o podpowiedzi Ja bym spróbował z tą świetlówką - https://zoolamp.pl/swietlowka-sylvania-grolux-39w-849mm-8500k-1140lm-t5
SlavekG Opublikowano 21 Lipca 2019 #3 Opublikowano 21 Lipca 2019 6 godzin temu, akwamir napisał: A ponieważ w temacie oświetlenia nie bardzo się orientuję, prosiłbym o podpowiedzi Ja bym się zastanowił czy dwie takie świetlówki nie będą za mocne? 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się