Dejvu Opublikowano 20 Lipca 2019 Autor #11 Opublikowano 20 Lipca 2019 Godzinę temu, Bartek_De napisał: Chyba nikt nie odpowie Ci na to pytanie, na pewno będzie inna barwa, a czy lepsza? Na to musisz sam sobie odpowiedzieć co dla Ciebie jest lepsze. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej, bo chętnie pożyczył bym Ci obie belki i sam byś ocenił. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka Jadę po planta. Dzięki 1
Moralesq Opublikowano 23 Lipca 2019 #12 Opublikowano 23 Lipca 2019 W dniu 20.07.2019 o 12:33, Dejvu napisał: Jadę po planta. Dzięki Witam. Podpinam się pod temat. Mam podobny problem, tylko ja świecę 1 świetlówką Aquaela Retrofit Sunny 6500 K. W dzień, kiedy do akwa dociera światło dzienne jest OK, wieczorem jest za żółto. Napisz proszę, czy zakupiłeś Planta i czy jesteś zadowolony (może jakaś fotka). Pozdrawiam.
Dejvu Opublikowano 23 Lipca 2019 Autor #13 Opublikowano 23 Lipca 2019 Mam planta i jestem b ardzo zadowolony. W drodze jest jeszcze actinic 20k. Razem tworza bardzo fajny kolor, głebie. 1
Moralesq Opublikowano 24 Lipca 2019 #14 Opublikowano 24 Lipca 2019 15 godzin temu, Dejvu napisał: Mam planta i jestem b ardzo zadowolony. W drodze jest jeszcze actinic 20k. Razem tworza bardzo fajny kolor, głebie. Dzięki za odpowiedź. Możesz wrzucić jakieś fotki jak świeci sam Plant i w duecie z Actinic? Pozdrawiam.
Dejvu Opublikowano 24 Lipca 2019 Autor #15 Opublikowano 24 Lipca 2019 Jak już dostane actinic to dam foty
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się