anutemix Opublikowano 23 Września 2019 Autor #21 Opublikowano 23 Września 2019 9 godzin temu, pozner napisał: To może wyjaśnisz to; Tak to wyglądało po miesiącu od założenia. Woda z ogólnego akwarium, nowe kamienie i podłoże. Biologia zaszczepiona. Na początku były okrzemki. Jak widać zielenic też są możliwe. Wszystko zależy od ilości i rodzaju światła. W tym wypadku decydujący był pewnie kąt i ilość światła padającego na ściany akwarium. Nie ma co wyjaśniać wiesz że każdy baniak się różni mimo podobnych parametrów bedzie inaczej , masz racje co do światła u mnie zawsze najwyżej położone kamienie najszybciej pokrywały się zielenią.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się