Wojtek.C Opublikowano 10 Czerwca 2019 #1 Opublikowano 10 Czerwca 2019 (edytowane) Witam wszystkich mam na imię Wojtek Zbiornik 80x40x35 (profilowany) Filtracja: Filtr kasetowy, opis i technologia ściągnięta z forum. Wykonanie własne. Pompa Atman AT-304 (800l/h) Gąbka 45ppi + 300ml Matrixa Oświetlenie: Przerobiona pokrywa Wromak, usunięte jarzeniówki założone moduły led, projekt w/g porad znalezionych na forum 5x moduł Samsung biały 8000K 3x moduł Samsung RGB Sterownik LedDimmerPro V4 Ogrzewanie: Eheim 75W Wystrój: Kamienie znalezione na polu, wagi nie znam i gruby piach ze żwirowni ok 3 kg. Tło: Spienione PCV Obsada: Chindago Saulosi, na początek 10 maluchów docelowy układ 1+3 Dodam, że jest to zbiornik przejściowy. W planie mam remont podłogi w mieszkaniu i po remoncie powstanie nowy zbiornik 120x40x50 więc obsada może w całości zostanie ze mną Wszystko porady odnośnie przygotowania zbiornika i obsady zaczerpnąłem z forum. Przygotowania trwały prawie 4 miesiące i mogę powiedzieć, że jestem gotowy na przyjęcie lokatorów z czego niezmiernie się cieszę. Pozdrawiam Edytowane 10 Czerwca 2019 przez Wojtek.C układ tekstu 7
Andrzej Głuszyca Opublikowano 10 Czerwca 2019 #2 Opublikowano 10 Czerwca 2019 Wojtku ...małe ale wygląda fajnie . Trochę te boczne "rogi" kojarzą mi się z "666" ale naprawdę pokazałeś , że małe też potrafi ciekawie wyglądać. 1
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 10 Czerwca 2019 #3 Opublikowano 10 Czerwca 2019 Mi się podoba ten twój wystrój , sam mam z takich otoczaków zrobione gruzowisko w akwarium 1
Wojtek.C Opublikowano 10 Czerwca 2019 Autor #4 Opublikowano 10 Czerwca 2019 Dziękuję, ten zbiornik to pole doświadczalne przed przesiadką na większy. Teraz wiem już więcej i przy następnym nie będę już taki dziki
Jeb_us Opublikowano 12 Czerwca 2019 #5 Opublikowano 12 Czerwca 2019 Ja bym tylko naturalnie bardziej pochylił te kamienie bo bokach, a tak to ładne 1
morvudd Opublikowano 13 Czerwca 2019 #6 Opublikowano 13 Czerwca 2019 Bardzo fajny zbiornik. Też właśnie będę taki zakładał, ale póki co mam tylko szkło i zamiast kaseciaka chciałbym chyba filtr zewnętrzny...
Wojtek.C Opublikowano 16 Czerwca 2019 Autor #7 Opublikowano 16 Czerwca 2019 W dniu 13.06.2019 o 09:29, morvudd napisał: Bardzo fajny zbiornik. Też właśnie będę taki zakładał, ale póki co mam tylko szkło i zamiast kaseciaka chciałbym chyba filtr zewnętrzny... Wybrałem kaseciaka z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że woda nie opuszcza zbiornika a drugi to wprawka przed większym akwarium 1
morvudd Opublikowano 16 Czerwca 2019 #8 Opublikowano 16 Czerwca 2019 5 godzin temu, Wojtek.C napisał: Wybrałem kaseciaka z dwóch powodów. Pierwszy to taki, że woda nie opuszcza zbiornika a drugi to wprawka przed większym akwarium Właśnie coraz abrdziej się przekonuję do kaseciaka, chyba jednak tez u mnie takowy powstanie, myślę, żeby przyczepić go do tła + od razu zrobić podłoże z plexi, na którym ułożę kamienie. 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się