amac1975 Opublikowano 5 Czerwca 2019 #1 Opublikowano 5 Czerwca 2019 Kolejny mały krok do przodu.Zostało tło, oświetlenie, płukanie ostatnich dwóch worków piasku i chyba można zalewać. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka 7
SlavekG Opublikowano 5 Czerwca 2019 #2 Opublikowano 5 Czerwca 2019 Robi wrażenie, szykuje się na coś podobnego w przyszłym roku. Jak grube szkło przy tej wysokości??? 15mm??? Ciekawy jestem jak to będzie wyglądać po zalaniu Jaką obsadę przewidujesz???
amac1975 Opublikowano 6 Czerwca 2019 Autor #3 Opublikowano 6 Czerwca 2019 Szkło 15 mm na ścianach bocznych a dno 19 mm sklejane z 3 części.Obsada to oczywiście drapieżniki:).Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1
Jeb_us Opublikowano 6 Czerwca 2019 #4 Opublikowano 6 Czerwca 2019 (edytowane) Śledzę również na fejsbuniu ładnie się zapowiada Jaka filtracja do takiego baniaka , co zaplanowane ?? Edytowane 6 Czerwca 2019 przez Jeb_us 1
amac1975 Opublikowano 7 Czerwca 2019 Autor #5 Opublikowano 7 Czerwca 2019 (edytowane) Filtracja będzie się składać z dwóch elementów. Pierwszy, z biologią to oczywiście sump. Obok standardowych złóż postanowiłem sprawdzić Nano Tech Bio Block https://erybka.pl/product-pol-17194-Maxspect-Nano-Tech-Bio-Block-2-szt.html Będzie to tylko uzupełnienie gdyż nie mam 100 % zaufania dla takich nowinek. Cała biologia jest już dojrzała - część pochodzi z dwóch moich wcześniejszych szkieł. Nową dołożyłem i pracuje od marca w mniejszym akwarium gdzie pływa kilka Multipunctatusów i jakieś maluchy. Część biologii moczyła się u kolegi w Jego zbiornikach. Na razie nie wymieniam wszystkich przyjaznych dusz wspierających mnie w projekcie. Planuję podziękować wszystkim jak wszystko będzie już gotowe:). Chodzą tam też dwa chińskie duże kubły, które planuję podłączyć do nowego akwarium by wspomóc start. Mechanika to narurowiec z dwoma korpusami przed i czterema za pompą. Dwa pierwsze korpusy to będzie watolina, potem dwa sznurki 100 mikronów i na końcu gąbka 45 ppi. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka Edytowane 7 Czerwca 2019 przez amac1975 2
iquitos68 Opublikowano 7 Czerwca 2019 #6 Opublikowano 7 Czerwca 2019 Wymiar rewelacyjny dla drapoli. Pozazdrościć \m/ 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się