Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. Damian780425 Opublikowano 26 Marca 2019 Ta odpowiedź cieszy się zainteresowaniem. #1 Opublikowano 26 Marca 2019 (edytowane) Witam Minęło już prawie 2 miechy od startu czas się może już ujawnić Akwarium w ścianie tu nic się nie zmieniło , filtracja narurowa , światło oparte o power ledy i moduły rgb na sterowniku Romka , tło styropian i cr 65. Obsada : Placidochromis Mdoka 7 Caopadichromis borleyi red fin 1 Labidochromis caeruleus 6 Sciaenochromis fryeri 4 Otoperynhs litohobates sulphur head 4 Edytowane 26 Marca 2019 przez Damian780425 15
benjam Opublikowano 26 Marca 2019 #2 Opublikowano 26 Marca 2019 Wow swietne:) jakie wymiary zbiornika i skąd takie fajne tło? Acha wymiary 200x60x58
Damian780425 Opublikowano 26 Marca 2019 Autor #3 Opublikowano 26 Marca 2019 (edytowane) 29 minut temu, benjam napisał: Wow swietne:) jakie wymiary zbiornika i skąd takie fajne tło? Acha wymiary 200x60x58 Tu masz link jak powstało tło , nie obyło się bez wtopy ale koniec końców się udało Edytowane 26 Marca 2019 przez Damian780425 1
tom77 Opublikowano 26 Marca 2019 #4 Opublikowano 26 Marca 2019 Cieszę się z następnego akwarium non-mbunowego Ryby, tło, ogólne wrażenie - wszystko bardzo ładne. 1
L.A.J.O.N. Opublikowano 26 Marca 2019 #5 Opublikowano 26 Marca 2019 Ładnie to wyszło, glon dodaje smaku, super 1
Damian780425 Opublikowano 26 Marca 2019 Autor #6 Opublikowano 26 Marca 2019 Glon dopiero się rusza myślę , że tak za pół roku będzie dobrze
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się