Skocz do zawartości

jaki mały drapieżnik


Rekomendowane odpowiedzi

Trochę wymyka się to z pod kontroli, więc najlepiej będzie, gdy zrobisz z tym porządek. Przede wszystkim nie powinieneś trzymać tych wszystkich Aulonocar w tym zbiorniku, bo na pewno się krzyżują. No ale jeśli chciałeś kolorowo i nie do końca naturalnie, to masz. 

Jeśli chcesz jeszcze namieszać, to wpuść tam Melanochromisy, a dokładniej któregoś z tych wyspecjalizowanych w łowiectwie. Moim zdaniem będzie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ Melanochromisy to Mbuna😉. Przy okazji może zredukują co nieco obsadę, ale to też zależy od Melanochromisa. Nie wiem też czy dobrym pomysłem jest redukować obsadę w ten sposób. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, przemo-h napisał:

Jeśli chcesz jeszcze namieszać, to wpuść tam Melanochromisy, a dokładniej któregoś z tych wyspecjalizowanych w łowiectwie. Moim zdaniem będzie to najlepsze rozwiązanie, ponieważ Melanochromisy to Mbuna😉

Czy naprawdę konieczny jest kolejny gatunek mbuny, non mbuny czy innego ustrojstwa 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RAI3 napisał:

Czy naprawdę konieczny jest kolejny gatunek mbuny, non mbuny czy innego ustrojstwa 🤔

Nie do końca zrozumiałeś moją wypowiedź. Jestem raczej za tym, aby już nie mieszać. Tym bardziej dokładając do tych Aulonocar dużego i agresywnego Melanochromisa🙂. Mogło by się poprzewracać wszystko do góry nogami, pomimo wielkości tego zbiornika. 

Synodontisy przeszkadzają w tarłach, ale nie wiem na ile są w tym skuteczne. Nie mam z nimi żadnego doświadczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, przemo-h napisał:

Synodontisy przeszkadzają w tarłach, ale nie wiem na ile są w tym skuteczne. Nie mam z nimi żadnego doświadczenia. 

U mnie nie przeszkadzają.

Wszystko już wiemy i autor też już chyba wszystko wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jak będzie szło odlawianie pułapka, narazie w sumie powoli ale codziennie coś wyłapuje, w ostateczności wrzucę jednego  samca Sciaenochromisa zobaczymy jaki będzie efekt, raczej dużo nie namiesza a może coś pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.