Skocz do zawartości

60h czy 50h?


benjam

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, benjam napisał:

A co do opti czy Float to sprawa wyjaśniona kiedyś o to pytałem i fachowcy z tutejszego forum powiedzieli mi że nie ma sensu opti tym bardziej że jest bardziej podatne na zarysowania

Kolejny mit. Skoro jednak już podjąłeś decyzję ekonomiczną, to nie ma sensu tego rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, benjam napisał:

No podpisało się pod tym kilka osob:/ 

Mam na myśli koleżanki i kolegów z tego forum:) 

Ale w sumie racja szyba na pewno będzie float postanowione:) Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Kupić 200x60x60 szyba 12mm za 1200 zł czy o połowę tańsze 600zl o wymiarach 200x60x50h. Czy warto o 10 cm wysokości płacić 600 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, benjam napisał:

Mam na myśli koleżanki i kolegów z tego forum:) 

Ale w sumie racja szyba na pewno będzie float postanowione:) Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Kupić 200x60x60 szyba 12mm za 1200 zł czy o połowę tańsze 600zl o wymiarach 200x60x50h. Czy warto o 10 cm wysokości płacić 600 zł? 

Moim zdaniem tylk Ty znasz odpowiedź na to pytanie. Tylko Ty wiesz jaki masz budżet. Ja mam swoje akwarium wysokie na 75cm i moje zdanie jest takie że im większe tym lepsze bo to zawsze więcej miejsca dla ryb. I nie sluchaj opini że ryby nie pływają pod powierzchnią bo to bajki.

3 minuty temu, Nomercy napisał:

Nie warto. Dla pyszczków bardziej długość akwa a nie wysokość.

Totalna bzdura. Wysokość też ma znaczenie.

 

Edytowane przez mlody.czub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, benjam napisał:

Mam na myśli koleżanki i kolegów z tego forum:) 

Ale w sumie racja szyba na pewno będzie float postanowione:) Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Kupić 200x60x60 szyba 12mm za 1200 zł czy o połowę tańsze 600zl o wymiarach 200x60x50h. Czy warto o 10 cm wysokości płacić 600 zł? 

Naprawdę sądzisz, że tę decyzję podejmiesz na podstawie sugestii innych ludzi? Przecież to ty będziesz się gapić w ten baniak wieczorami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.